Szkolenie dla deweloperów i wykonawców

Szkolenie prowadzić będą adw. Jakub Arczyński oraz r. pr. Łukasz Kułaga – prawnicy specjalizujący się w obsłudze podmiotów z branży budowlanej i nieruchomości, współpracujący z poznańską Kancelarią M. Krotoski Adwokaci i Radcy Prawni sp.k.

Zakres szkolenia

24.03.2020 r.

699 zł (do 10.03.2020) / 899 zł (od 11.03.2020)

Zapisz się

Zakres szkolenia

Zabezpieczenie interesów stron w umowie o roboty budowlane

Treść umowy o roboty budowlane często stanowi zarzewie konfliktów między uczestnikami procesu inwestycyjnego. By uniknąć problemów z wyegzekwowaniem przyjętych na siebie przez kontrahenta zobowiązań warto starannie sporządzić umowę. W toku szkolenia z zakresu metodyki tworzenia umów o roboty budowlane przedstawimy sposoby na zabezpieczenie interesów inwestora.

Kary umowne w procesie budowlanym

Najczęstszym sposobem zabezpieczenia interesów stron w umowie o roboty budowlane są kary umowne. Jak jednak prawidłowo je zastrzec? Jak uniknąć ich płacenia w razie konfliktu? Czym różnią się kary umowne od gwarancyjnych?

Zabezpieczenie inwestora i wykonawcy w relacji z projektantem

W toku procesu budowlanego najczęstszymi rodzajami sporów są konflikty pomiędzy inwestorem a wykonawcą. Niemal równie powszechne są jednak spory tych podmiotów z projektantem. W toku szkolenia wyjaśnimy jaki jest rzeczywisty zakres praw autorskich do projektu budowlanego i w jaki sposób bronić się przed nie zawsze uzasadnionymi roszczeniami. Ze szkolenia dowiecie się Państwo także jak uregulować kwestię nadzoru autorskiego na budowie, aby zapewnić dla inwestora i wykonawcy czynne i rzetelne wsparcie projektanta w czasie prowadzenia budowy.

Przejdź do zapisów

Zgłoś się

Maciej Krotoski Prowadzący szkolenie

Inwestycje
liniowe

Strefa
szkoleń

Kontakt

Inwestycje
liniowe

Strefa
szkoleń

Kontakt

Dowiedz
się jak
możemy
Tobie
pomóc