O portalu

Portal Prawoibudowa.pl jest skierowany do osób i podmiotów na co dzień zajmujących się szeroko rozumianym procesem inwestycyjnym. Na łamach portalu poruszamy kwestie bieżących problemów czyhających na inwestorów i wykonawców realizujących różne rodzaje inwestycji. Wiodącą tematykę portalu stanowią zagadnienia z zakresu inwestycji linowych w branżach infrastrukturalnych, elektroenergetycznych, wodociągowych, gazociągowych, OZE, wodnych i melioracyjnych.

Autorzy artykułów poruszają również kwestie kompleksowego przebiegu procesu realizacji inwestycji budowlanych i deweloperskich od planowania zakupu terenu pod inwestycje po jej zrealizowanie i docelową eksploatację. Staramy się przedstawiać interesujące zagadnienia prawne realizacji inwestycji z perspektywy różnych uczestników tego procesu – mających zazwyczaj odmienne spojrzenia i interesy.

Portal powstaje przy współpracy z prawnikami praktyki Budownictwa i Nieruchomości – M. Krotoski Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp. k. specjalizującymi się w zapewnianiu kompleksowego wsparcia prawnego dla uczestników procesu budowlanego, w tym inwestorów i wykonawców.

Więcej informacji o kancelarii znajdą Państwo pod adresem www.Krotoski-Adwokaci.pl


Wydawca:

M Legal Solutions sp. z o.o.
ul. Tylne Chwaliszewo 27/1A

61-103 Poznań

Adres redakcji:

ul. Tylne Chwaliszewo 27/1A

61-103 Poznań

Redaktor naczelny:
Maciej Krotoski
maciej.krotoski@krotoski-adwokaci.pl

Portal Prawoibudowa.pl jest zarejestrowany w Rejestrze Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 3380.


Inwestycje
liniowe

Strefa
szkoleń

Kontakt

Inwestycje
liniowe

Strefa
szkoleń

Kontakt

Dowiedz
się jak
możemy
Tobie
pomóc